Інформація до відома споживачів щодо тарифів на житлові послуги з утримання багатоквартирних житлових будинків та комальної послуги з поводження з твердими побутовими відходами .

Дата: 26.04.2019 13:26

Розглянувши листи  та розрахунки керівників Управляючих компаній (КП«Пісочинське ВУЖКГ», КП «Пісочинкомунсервіс», ФОП Тараненко І.І., ТОВ «Мобількомунсервіс»),   стосовно коригування вартості тарифів на послуги з утримання багатоквартирних житлових будинків  в смт. Пісочин та сел. Рай-Оленівка з урахуванням зміни тарифоутворюючих складових ( мінімальної заробітної плати працівників, вартості електроенергії, вартості паливно-мастильних матеріалів та вартості послуги з вивезення твердих побутових відходів станом на 01.04.2019р.) , відповідно до п. 3.4.9 договорів з надання послуг з управління будинками на виконання наказу  МІНІСТЕРСТВА РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО_КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ № 239  від 12.09.20118р., доводимо до відома споживачів проекти тарифів на житлові послуги з утримання багатоквартирних житлових будинків та комунальної послуги з поводження з твердими побутовими відходами .

Визначені тарифи планується ввести в дію з 01.06.2019р.

Контактні телефони управляючих компаній:

ТОВ «Мобількомунсеріс» директор  Шабанов С.В.                тел.: 742-31-03

КП «Пісочинкомунсервіс» директор  Швець В.Г.                   тел.: 742-80-10

КП «Пісочинське ВУЖКГ»  начальник Федотова В.В.           тел.: 742-11-08

ФОП Тараненко І. І.                                                                     тел.: 720-99-65

ПРОЕКТИ ТАРИФІВ НА ЖИТЛОВУ ПОСЛУГУ https://drive.google.com/open?id=1SOwBXBstEXZhxeqPZ0eNTol7jWCR2_GN