Привітання з Днем народження Новікова О.А., депутата Пісочинської селищної ради.

Дата: 29.04.2019 07:00

Щиро вітаємо з Днем народження Новікова Олега Анатолійовича,  депутата Пісочинської селищної ради, почесного громадянин селища Пісочин, голову Пісочинської спілки ветеранів Афганістану!

Надзвичайно порядний та щирий, мудрий, доброзичливий, надійний, Олег Анатолійович завжди дбає про розвиток нашої громади та благополуччя її мешканців!

Шановний Олеже Анатолійовичу! У цей святковий день прийміть наші щирі побажання міцного здоров’я, успішного втілення всіх планів та задумів, насиченого та гармонійного життя! Нехай Вашу родину завжди супроводжує любов, злагода та добробут! Бажаємо підтримки вірних друзів та однодумців, позитивних емоцій, наснаги на нові звершення на благо нашої громади!