Новини благоустрою. Покіс трав'яного устілу.
Дата: 02.05.2019 14:03
Кількість переглядів: 615
02 травня на замовлення Пісочинської селищної ради здійснюється плановий покіс трав'яного устілу. Роботи виконуються по вул. Полтавське шосе: від стаціонарного поста дорожньо-патрульної служби Державної автомобільної інспекції МВС до зупинки «Рижов». Дбаємо про комфорт та безпеку мешканців і гостей громади!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/03450c9bdbffea9e74a62d64319f184b.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/2bbd61dddc5e7992688e7560d6e75143.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/5acd6d1dbe33caa7a10b5be8b6c819cd.jpg)
« повернутися