Привітання з Днем народження Раїни Ю.І., голови Харківської районної державної адміністрації.
Дата: 07.05.2019 09:19
Кількість переглядів: 531
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/2a457d4fd91d3862412b7a3e935aec43.jpg)
Пісочинська селищна рада вітає з Днем народження Раїну Юрія Івановича, голову Харківської районної державної адміністрації!
Вельмишановний Юрію Івановичу! У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, яке буде сприятиме гарному, бадьорому настрою! Нехай Вас завжди оточує любов найближчих і підтримка колег, а успішне втілення всіх задумів і планів дарує задоволення та наснагу на нові професійні звершення! Бажаємо злагоди та добробуту у родині, радісних, позитивних емоцій, сонячних днів, сповнених щастя та гармонії!
З Днем народження!
« повернутися