Новини благоустрою. Плановий покіс трав'яного устілу на території громади.
Дата: 11.05.2019 19:58
Кількість переглядів: 497
Систематично проводиться покіс трав'яного устілу на території громади. Покіс є важливим елементом підтримки порядку: він допомагає зменшити кількість бур'янів та сприяє забезпеченню естетичного вигляду території. 10 травня на замовлення Пісочинської селищної ради працівниками підрядної організації проведено відповідні роботи по вулицях Дагаєва, 5, Технологічна, 4 та Кушнарьова, 2.
Дбаємо про безпеку та комфорт мешканців громади!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/2090d7202658abad02da22315a9f212d.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/e8cbc5c171afd0c36ce72af63c84414a.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/a361f0459e36674260513bfc095046fc.jpg)
« повернутися