Привітання з ювілеєм Рябухи Л.Г., соціального робітника Пісочинської селищної ради.
Дата: 14.05.2019 07:04
Кількість переглядів: 575
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/c08dff0d97b0d975fda7b18f4dbc8bc6.jpg)
Вітаємо з ювілеєм Рябуху Ларису Григорівну, соціального робітника відділу по наданню соціальних послуг одиноким, непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю Пісочинської селищної ради!
Шановна Ларисо Григорівно! Від щирого серця бажаємо Вам щастя, міцного здоров`я, затишку, злагоди та добробуту в родині! Нехай Ваші дні будуть сповнені любов`ю та радістю, добротою та позитивними емоціями! Безмежно вдячні за Вашу нелегку шляхетну справу, яка безпосередньо сприяє розвитку нашої громади. З ювілеєм!
« повернутися