Новини благоустрою громади.
Дата: 18.05.2019 11:52
Кількість переглядів: 479
Яскраві квіти та інші декоративні рослини заповнюють клумби. Вони прикрашають нашу громаду, створюють радісну атмосферу та милують око! З настанням відповідного періоду представниками комунальних підприємств проводиться висадка декоративних рослин у підготовлені завчасно клумби. Роботи проводяться на замовлення селищної ради.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/74c3771d75d7aa83342836056642697c.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/e05811db4c45ac8453d3e299d1c7535a.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/73fa677a1deba4a5fe7ddf541c780f0d.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/bc7f078f0dcd76566f54797efec587a3.jpg)
« повернутися