Привітання з Днем народження Чорної Ю. А., спеціаліста загально-організаційного відділу Пісочинської селищної ради.

Дата: 19.05.2019 07:46

Вітаємо з Днем народження Чорну Юлію Анатоліївну, спеціаліста загально-організаційного відділу Пісочинської селищної ради!

Доброзичлива, уважна, компетентна та відповідальна, Юлія Анатоліївна користується повагою та щирою любов’ю оточуючих.
Надзвичайно позитивна та харизматична, щира, зі світлою, ласкавою усмішкою, вона створює навколо себе неповторну радісну атмосферу.
Шановна Юліє Анатоліївно! У цей святковий день прийміть наші побажання щасливого життя, сповненого любов’ю, красою, яскравими, приємними враженнями та успіхом! Нехай кожен день дарує Вам відчуття задоволення, а родинний затишок надихає на нові звершення! Міцного здоров'я, вірних друзів, втілення всіх планів та задумів!