Привітання з ювілеєм Ужченко В.І. від Пісочинського селищного голови Олега Олександровича Чернобая.
Дата: 20.05.2019 11:35
Кількість переглядів: 579
Пісочинський селищний голова Олег Олександрович Чернобай привітав с ювілеєм Ужченко Валентину Іванівну, начальника відділу по наданню соціальних послуг одиноким, непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю.
Олег Олександрович звернувся до ювіляра зі словами вдячності, відзначив важливий внесок в організацію злагодженої роботи відділу, а також самовіддану працю всіх представників відділу, яка сприяє розвитку та процвітанню Пісочинської громади. Щирі побажання міцного здоров`я, миру, благополуччя та нових професійних досягнень пролунали у цей день на адресу Валентини Іванівни!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/9c0a8abe5b052c71808af3aab8d6d328.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/2673cb575b0401d3224195754ffbd378.jpg)
« повернутися