Привітання з Днем народження Пригоди М. А., члена виконавчого комітету Пісочинської селищної ради.
Дата: 23.05.2019 07:36
Кількість переглядів: 434
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/092ba5464d279fae7011b14f1a3392e6.jpg)
Щиро вітаємо з Днем народження Пригоду Миколу Андрійовича, члена виконавчого комітету Пісочинської селищної ради!
Микола Андрійович народився та проживає в селищі Пісочин. Він – людина з активною громадською позицією. Протягом тривалого часу входить до складу найчисельнішої у Харківському районі Пісочинської спілки ветеранів Афганістану. Виконував обов’язки депутата Пісочинської селищної ради VII скликання.
Щирий, порядний, небайдужий і доброзичливий він дбає про нашу громаду та добробут її мешканців.
Шановний Миколо Андрійовичу! У цей святковий день прийміть наші щирі побажання міцного здоров’я, злагоди та добробуту в родині, успіхів у всіх сферах життя! Нехай настрій завжди буде бадьорим і радісним, родинний затишок і любов найближчих дарують відчуття впевненості та задоволення, а професійні досягнення сприяють процвітанню нашої громади!
З Днем народження!
« повернутися