Новини благоустрою. Роботи по забезпеченню належного екологічного стану громади.
Дата: 23.05.2019 22:02
Кількість переглядів: 495
На замовлення Пісочинської селищної ради, відповідно до договірних відносин та узгодженого графіка, підрядною організацією регулярно проводяться роботи по забезпеченню належного екологічного стану громади. Так 22 – 23 травня подібні роботи проведено по вулицях: Спортивна, Лісова, Паркова, Покровська, 1-го Травня, Васильківська; в'їзду Кропивницького, Зоряному, Спортивному; провулку Спортивному.
Також робітниками підрядної організації систематично проводиться покіс трав'яного устілу на території громади. Протягом 22-23 травня здійснено роботи по вулицям: Козацька, Рижовська, Заводська, Шевченка, Слобідська; територій Пісочинського ЗДО №2, Пісочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, від дамби до залізничної колії (Пісочин).
Проведено роботи по очищенню підбортовкі во вулицям Квартальна, 3 та Технологічна.
Дбаємо про безпеку й комфорт мешканців, належний екологічний стан громади!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/be823f173fac03e4bbdffd7dc3b7670c.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/7edec371d3684ee4e7afa502c9751145.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/5e69e6d31fdff0e8d32334d6062c5b23.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/7216abbf39aac502697076961f6fc12a.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/dddbfa91a6d46617bd469ab8d065f0de.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/7c9c799b6290b6d029ffa47f1e9930e0.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/5d80aecc59746ff28c8259f85321b29a.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/07bf90fdbd7eca27934cab54622d6cf7.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/96e6b27383a807b04fd18cee08fa45ca.jpg)
« повернутися