Свято останнього дзвоника.

Дата: 24.05.2019 21:47

24 травня в закладах освіти Пісочинської громади пролунав останній дзвоник. Цього року 91 випускник завершує школу та розпочинає новий прекрасний етап свого життя!

Випускників і школярів привітав Пісочинський селищний голова Олег Олександрович Чернобай. Він подякував батькам та учителям за самовідданість у вихованні молоді та створення умов для розкриття різноманітних талантів юного покоління. Олег Олександрович  побажав учням змістовного літнього відпочинку, а випускникам – успішного втілення всіх задумів і планів.

Шановані гості святкових заходів: заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Євгенійович Черняк, директор департаменту економіки ХОДА Андрій Леонідович Колос привітали випускників Пісочинської громади, відзначив ту вагому увагу, яка приділяється сфері освіти в Харківській області й як стрімко розвивається вона у громаді.

У якості подарунків з нагоди свята Пісочинському  ліцею  був вручений принтер, БФУ та ноутбук; ліцею "Мобіль" - кольоровий принтер, принтер, ноутбук; Пісочинській ЗОШ - ноутбук, Березовській ЗОШ - комплект запчастин для відновлення комп'ютерного класу. У ході урочистих заходів було відзначено учителів – ювілярів. Всі випускники отримали флеш накопичувачі.

Чудові свята прекрасної молоді, родинних цінностей, мудрих наставників, які відбулись сьогодні у нашій громаді, подарували всім присутнім  незабутні радісні позитивні враження!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуПІСОЧИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ

ПІСОЧИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ МОБІЛЬ

БЕРЕЗІВСЬКА ЗОШ