Новини благоустрою громади. Очищення території від сміття.
Дата: 26.05.2019 22:17
Кількість переглядів: 478
Протягом 24-25 травня представниками підрядної організації проведено роботи по очищенню від сміття вулиць громади: Партизанська, Шляхова, Харківська, Новоселівська, Річна, Берегова; пров. Київський; територія с. Надточії. ЩОДЕННО робітниками організації здійснюється прибирання соснового бору - зони відпочинку м-ну «Мобіль» (площа приблизно 5 га). Також 25 травня проведено покіс трав'яного устілу по вулицях Харківська та Новоселівська; провулку Київському.
Роботи виконуються на замовлення Пісочинської селищної ради, відповідно до договірних відносин, регулярно та сумлінно. Дбаємо про безпеку й комфорт мешканців, належний екологічний стан громади!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/7ae6324e1300027572b9cc836de0ae64.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/5937d2053967a974d7ba12d30ed2a3a8.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/3f200b2329eb01b568898adbb82f1da6.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/0d1c3c83bb7f065d50a7e58b80c9d14f.jpg)
« повернутися