ХІІІ турнір по нардам серед ветеранських організацій.

Дата: 25.05.2019 21:06

25 травня в нашій громаді відбувся ХІІІ турнір по нардам серед ветеранських організацій, присвячений Дню прикордонника.  Щорічний захід, який проводиться Пісочинською спілкою ветеранів Афганістану за підтримки Пісочинської селищної ради, став  доброю традицією нашої громади. На урочистому відкритті турніру були присутні шановані гості:

- заступник голови Харківської районної ради Казаков О. Є.;

- голова спілки ветеранів Харківського району Червоний А.С.;

- помічники народних депутатів України Стасєв С.Ю.,  Шлеін Г.В.;

- Пісочинський селищний голова Чернобай О.О.;

- Почесний громадянин Пісочина, ветеран Другої світової війни, представник Пісочинської первинної Організації  ветеранів України Мищенко В.Г.;

- депутати селищної ради.

Багато років поспіль беруть участь у турнірі представники ветеранських організацій з населених пунктів Харківської області та районів міста Харкова.  Ми також з радістю вітали гостей з інших областей України:

- команда міської громадської організації «Союз інтернаціоналістів» м. Нікополь;

- Кобець В’ячеслав - м. Вугледар, Донецька область;

- Карауланов  Сергій - м. Лисичанськ, Луганська область;

- Пека Сергій - м. Дніпро;

- Русецький Вадим – м. Житомир;

- Сухицький  Олександр - м. Київ;

- Марусич Анатолій - м. Київ;

- Блінов Володимир, Сизих Юрій, Гілевич Сергій - м. Запоріжжя.

- Харченко Сергій, Бабич Володимир, Тарадаєнко Сергій – м. Новогродівка, Донецька область.

Захід розпочався урочистим відкриттям на майданчику бойової техніки нового експоната - БТР 70.

Пам'ять воїнів, який загинули в Афганістані, в ході військових конфліктів, в період проведення антитерористичної Операції і Операції Об'єднаних Сил, присутні вшанували хвилиною мовчання. Було покладено квіти до пам'ятника.

Пісочинський селищний голова Олег Олександрович Чернобай особисто привітав гостей заходу. Він побажав учасникам змагань успішних ігор та впевнених перемог.

У XIII турнірі  з нардів взяла участь 21 команда. У динамічній грі перше місце виборола команда м. Валки, друге місце у команди із Запоріжжя, третє місце посіла команда Основ'янського району.

Тепле, сердечне спілкування, спогади та обмін новинами, дружні жарти та обійми — ці щирі емоції кожен рік наповнюють атмосферу цього заходу. Військова честь, вірність обов'язку, мужність, порядність, активна громадянська позиція - ці яскраві відмінні риси представників воїнів - інтернаціоналістів викликають нашу глибоку пошану!

Вітаємо всіх учасників турніру та гостей нашої громади! Дякуємо за позитивні враження!

Фото без описуФото без опису