Увага! До відома мешканців!

Дата: 27.05.2019 17:11

Згідно з постановою Центральної виборчої комісії від 20.04.2019 р. № 847, на 30 червня 2019 року призначені додаткові вибори депутатів Пісочинської селищної ради у зв’язку з приєднанням Коротичанської територіальної громади до Пісочинської об’єднаної територіальної громади.

З 27.05.2019 року по 05.06.2019 року триває процес прийому документів для реєстрації кандидатів в депутати Пісочинської селищної ради.

Для отримання інформації щодо ходу виборчого процесу звертайтесь безпосередньо до Пісочинської селищної виборчої комісії, яка знаходиться за адресою: Харківська область, Харківський район, смт Пісочин, вул. Полтавське шосе, будинок 159-а.

Режим роботи виборчої комісії: з 08:00 годин до 17:00 годин, перерва з 12:00 годин до 13:00 годин.

Телефон: 742-20-70