Привітання з Днем народження Савельєва О.В., депутата Пісочинської селищної ради, директора КЗ "ФОК "Мобіль"

Дата: 28.05.2019 07:32

Вітаємо з Днем народження Савельєва Олексія Валерійовича, депутата Пісочинської селищної ради, директора Комунального закладу «ФОК «Мобіль»»!
Щирий, небайдужий, надійний, Олексій Валерійович – надзвичайно порядна людина. Своєю професійною діяльністю та активною громадською позицією він сприяє розвитку та процвітанню нашої громади! Особистим прикладом він передає любов до спорту та прихильність до здорового способу життя юному поколінню, забезпечуючи всі умови для виховання талановитих спортсменів Пісочинської ОТГ!
Шановний, дорогий Олексію Валерійовичу! Від щирого серця бажаємо Вам щасливого життя, сповненого любові, гармонії, радості, успіху! Нехай здоров`я завжди буде міцним, настрій – бадьорим, враження – яскравими та позитивними! Бажаємо завжди відчувати підтримку вірних друзів, родинний затишок, задоволення від підкорення нових висот! З Днем народження!