Привітання Смірнової Л. М., соціального робітника відділу по наданню соціальних послуг одиноким, непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю Пісочинської селищної ради.

Дата: 29.05.2019 18:37

Вітаємо з Днем народження Смірнову Людмилу Миколаївну, соціального робітника відділу по наданню соціальних послуг одиноким, непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю Пісочинської селищної ради!

Шановна Людмило Миколаївно! Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я та бадьорого настрою, родинного затишку та добробуту, радісних днів і успішного втілення всіх задумів! Нехай життя дарує Вам тільки позитивні враження та емоції, друзі завжди залишаються вірними, любов нескінченою!

Дякуємо за Вашу шляхетну, нелегку працю, самовідданість та любов до нашої громади! Днем народження!