Уроки доброти. Зустріч кінолога КП "Центр поводження з тваринами" з учнями громади.
Дата: 05.06.2019 21:35
Кількість переглядів: 486
05 червня за сприяння Пісочинської селищної ради у Дитячих закладах відпочинку з денним перебуванням «Веселка» (на базі Пісочинського ліцею «Мобіль») та "Сяйво" (Коротичанського ліцею) відбулась зустріч учнів із кінологом КП «Центр поводження з тваринами» Петром Полященко.
Петро є добрим другом нашої громади. Професіонал високого рівня, який досконало знає свою роботу, вже не перший раз він відвідує нас зі своїм улюбленцем, четверолапим помічником. Петро наочно демонструє правила поводження з тваринами, розповідаючи дітям про гуманне ставлення до них. Також він ознайомив дітей з основами дресирування собак, дозволяючи бажаючим спробувати за допомогою певних команд задати собаці певну послідовність дій. Учні щиро раділи новим враженням і знанням, які вони отримали на зустрічі!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/67f3bcf55dd833a6540edd6e1a1434cf.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/659bdb92f72ee2926ce6f3d06076dae6.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/c06fe8af98b3dac2981cbafbdf523d89.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/999eabefa7e3ca6e7fbeeba69d7c2662.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/edaf26874527a8b7133019b956b3b84e.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/2ba6931b18e0bba6e9560f6141e68bc8.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/466e3c42616ff42eb36ef4244576a69c.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/9f152790db43351c15e7b9a9cdaf6037.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/dd7f4f9c8093da8d0553236f8a3eb6bf.jpg)
« повернутися