Уроки доброти. Зустріч кінолога КП "Центр поводження з тваринами" з учнями громади.

Дата: 05.06.2019 21:35

05 червня за сприяння Пісочинської селищної ради у Дитячих закладах відпочинку з денним перебуванням «Веселка» (на базі Пісочинського ліцею «Мобіль») та "Сяйво" (Коротичанського ліцею) відбулась зустріч учнів із кінологом КП «Центр поводження з тваринами» Петром Полященко.

Петро є добрим другом нашої громади. Професіонал високого рівня, який досконало знає свою роботу,  вже не перший раз він відвідує нас зі своїм улюбленцем, четверолапим помічником.  Петро наочно демонструє правила поводження з тваринами, розповідаючи дітям про гуманне ставлення до них. Також він ознайомив дітей з основами дресирування собак, дозволяючи бажаючим спробувати за допомогою певних команд задати собаці певну послідовність дій. Учні щиро раділи новим враженням і знанням, які вони отримали на зустрічі!