Привітання з Днем народження Світличної Юлії Олександрівни, голови Харківської обласної державної адміністрації.
Дата: 06.06.2019 07:00
Кількість переглядів: 727
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/954656c1f8a9cf5541b1973b3eaf37a8.jpg)
Вітаємо з Днем народження Світличну Юлію Олександрівну, голову Харківської обласної державної адміністрації!
Шановна Юліє Олександрівно! У цей святковий день прийміть наші щирі побажання щасливого життя, сповненого любові, миру, позитивних емоцій, успіхів і натхнення. Нехай у Вашій родині завжди панує злагода та добробут, а міцне здоров’я та підтримка однодумців дарує наснагу на нові досягнення на благо нашої держави! Бажаємо завжди відчувати радість і задоволення від втілення всіх грандіозних планів і задумів.
З Днем народження!
« повернутися