Перевірка умов реалізації м’ясних і харчових  продуктів на території громади.

Дата: 07.06.2019 12:21

06 червня згідно розпорядження  №29 від 29 травня 2019 року Пісочинської селищної ради на виконання протоколу № 2 п.5.2 засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області селищною радою для встановлення не зареєстрованих суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з вирощуванням,утриманням свиней та їх забою, реалізацією м’яса та м’ясних продуктів створено тимчасову комісію у складі представників селищної ради, службовців Держпродспоживслужби Харківського району та представників поліції.

Комісією проведено перевірку умов реалізації м’ясних і харчових  продуктів на території громади. У ході перевірки продавців та реалізаторів  попереджено про необхідність дотримання відповідних правил торгівлі та санітарних норм.