Перевірка умов реалізації м’ясних і харчових продуктів на території громади.
Дата: 07.06.2019 12:21
Кількість переглядів: 420
06 червня згідно розпорядження №29 від 29 травня 2019 року Пісочинської селищної ради на виконання протоколу № 2 п.5.2 засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області селищною радою для встановлення не зареєстрованих суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з вирощуванням,утриманням свиней та їх забою, реалізацією м’яса та м’ясних продуктів створено тимчасову комісію у складі представників селищної ради, службовців Держпродспоживслужби Харківського району та представників поліції.
Комісією проведено перевірку умов реалізації м’ясних і харчових продуктів на території громади. У ході перевірки продавців та реалізаторів попереджено про необхідність дотримання відповідних правил торгівлі та санітарних норм.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/00a3f83ca4afdece5ea80b06549ef4dd.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/34d1c7fd61956e7fbb7b4af6fb33dd81.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/5be8c2da1f8d5fed8a8cac386a34972c.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/0adbe585a8953112682394a4e2c6a44a.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/e5dc6b0fd21660668d0e83fd2a8271a1.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/82a93d5952c052904f74bf8f347cb58d.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/328ec5fe6f895fbec5b222bcc8457128.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/a710da187597e1fc83a01b08751c5d71.jpg)
« повернутися