Дбаємо про належний екологічний стан нашого рідного дому – Пісочинської громади!

Дата: 14.06.2019 11:36

На замовлення Пісочинської селищної ради представниками підрядної організації проведено роботи, які забезпечують належний екологічний стан, а саме очищення території громади від сміття та покіс трав`яного устілу. Так, згідно узгодженого графіка проведено прибирання по вулицях: Лікарняна, Садова, Рощинська, Курортна, Вільна, Миру, Польова. Здійснено покіс на вулицях Автомобільна (частково), Польова. Відповідні роботи проведено на територіях м-ну «Мобіль» та зони прилеглої до Пісочинського палацу культури та мистецтв.
     ЩОДЕННО з 7:00 до 19:00, незважаючи на погодні умови, робітниками організації здійснюється прибирання мікрорайонів «Надія» та «Мобіль», у тому числі території зони відпочинку (соснового бору та прибережної смуги річки Уди) - близько 6 гектарів!
     Дякуємо за сумлінну та добросовісну працю!