Увага! До відома мешканців громади!
Дата: 15.06.2019 14:06
Кількість переглядів: 547
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/8e09ab310e019258c274aeb761cf9b76.jpg)
Шановні мешканці! 16 червня з 11:00 до 17:00 поряд з будівлею Пісочинської ЗОШ І-ІІІ ступеню, за адресою: сел. Пісочин вул. 1 травня, 5 буде організовано роботу пересувного медичного кабінету прийом у якому будуть здійснювати лікар УЗД та лікар кардіолог Харківської обласної клінічної лікарні. Наступний виїзний прийом фахівців буде організовано на території мікрорайону «Надія».
« повернутися