Свято мистецтва та натхнення - «Її величність Поезія»!

Дата: 19.06.2019 12:19

16 червня, в світлий День Святої Трійці, в Березівському будинку культури відбулося свято «Її величність Поезія». Надзвичайно цікаво пройшла зустріч з українською поетесою, заслуженим діячем мистецтв України, автором 25 книг Ніною Супруненко. Виступ талановитих мешканців Березівки, поетів Ключко Л.Н., Власова О.І., Онищенко В.І., Святенко Т.С. став справжньою родзинкою свята! Всіх шанувальників поезії привітав в.о. старости Березівського старостинського округу Ігор Олександрович Штода, який відзначив велику увагу, яка приділяється розвитку культури та мистецтв у нашій громаді. В.о. директора Пісочинської публічної бібліотеки Л.І. Поливода висловила своє захоплення чудовою душевною атмосферою, яка панувала на заході, побажав авторам нескінченного натхнення та нових творчих успіхів! Яскравий виступ артистів Березівського будинку культури підкреслив святкову атмосферу цього незабутнього дня!