Увага! До відома мешканців громади «Правила охорони електричних мереж».

Дата: 21.06.2019 11:57

Шановні мешканці! Нагадуємо вам про необхідність додержання «Правил охорони електричних мереж» та існуючу відповідальність за їх порушення.

Рекомендовані заходи із запобігання пожежам у охоронних зонах електричних мереж ХВРЕМ  АТ «Харківобленерго» в весняно - літній період 2019 р.:

1. Після збору врожаю на ділянках, які проходять в охоронній зоні ПЛ 35 - 110 кВ ні в якому разі не проводити підпал стерні та іншої порослі.

2. Усі роботи при забудовах в охоронних зонах ПЛ та ПС, повинні узгоджуватися з АТ «Харківобленерго» та місцевими РДА.

3. Не розпалювати вогнища у лісосмугах та лісових масивах в охоронних зонах ПЛ 35 - 110 кВ.

4. Не виконувати фізичним та юридичним особам рубку дерев у лісосмугах та лісових масивах в охоронних зонах ПЛ 35 - 110 кВ без узгодження з АТ «Харківобленерго».