Дбаємо про безпеку мешканців громади!
Дата: 24.06.2019 17:05
Кількість переглядів: 468
24 червня на замовлення Пісочинської селищної ради водолазним підрозділом АРЗ СП ГУ ДСНС України в Харківської області проведено роботи з обстеження водного об`єкту по вул. Слобідській у сел. Пісочин. У ході робіт у водоймі був виявлений вибухонебезпечний предмет, а саме – ММ -50 мм (1од, 0,92 кг). Піротехнічним підрозділом проведено вилучення ВНП та транспортування з його подальшим знищенням на підривному майданчику №16.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/16e123cda06ff3ed820d673ebf279ce3.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/a184967f24fb3c2e19c901683f45d873.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/16e0f9ac102851124601b700da590c66.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/a6306f8a5aa7bed5d09405a0dacdfdbb.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/9b5a6cc4b3f9b240ff4d211017e35df2.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/cf2efaa7ecf2f06a6e6ed196eb317afd.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/e4b3d54983225c5a8d3cf43342c3d5ac.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/7b626ceaab741d548af9f17d129de49e.jpg)
« повернутися