Увага! Змінено рух соціального безкоштовного автобуса!
Дата: 25.06.2019 08:49
Кількість переглядів: 544
Шановні мешканці! 25 червня (вівторок) з 09:00 до 14:00 у зв’язку з проведенням поточного ремонту дороги по вулиці Некрасова змінено рух соціального безкоштовного автобуса. Так, кінцевою зупинкою в смт Пісочин буде зупинка в мікрорайоні "Надія". Зупинки біля лікарні та на вулиці Рижовській (ліцей) не функціонуватимуть. З 14:00 рух автобуса відбуватиметься згідно діючого розкладу! Просимо вибачення за тимчасові незручності!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/79b2db53e779bcd0e1bc6b916f0c745c.jpg)
« повернутися