Вітаємо з Днем народження Грося С. О., пожежного МПК -1 Пісочинської селищної ради.
Дата: 26.06.2019 09:05
Кількість переглядів: 435
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/8c915fc75dcba9b532ce0efd27239488.jpeg)
Вітаємо з Днем народження Грося Сергія Олександровича, пожежного МПК -1 Пісочинської селищної ради! Від щирого серця бажаємо Вам, шановний Сергію Олександровичу, радіти кожному дню та отримувати від життя тільки приємні позитивні враження! Нехай у Вашій родині завжди панують любов, злагода та добробут, вірні друзі надихають на підкорення нових життєвих висот, а успішне втілення всіх планів сприяє новим професійнім звершенням! Безмежно вдячні Вам за нелегку шляхетну працю, яка забезпечує мешканцям громади безпеку та впевненість! З Днем народження!
« повернутися