Новини благоустрою. Роботи по забезпеченню належного екологичного стану громади.
Дата: 03.07.2019 15:05
Кількість переглядів: 595
На замовлення Пісочинської селищної ради представниками підрядної організації проведено роботи, які забезпечують належний екологічний стан території громади: очищення від сміття та покіс трав`яного устілу. Згідно узгодженого графіка відповідні роботи проведено по вулицях Тімірязєва та Ломоносова.
Також, незважаючи на погодні умови, ЩОДЕННО з 7:00 до 19:00 робітниками організації здійснюється прибирання мікрорайонів «Надія» та «Мобіль», у тому числі території зони відпочинку (соснового бору та прибережної смуги річки Уди).
Вдячні за сумлінну та добросовісну працю! Дякуємо мешканцям громади, які люблять наш рідний дім – вони ніколи не засмічують навколишне середовище, оберігаючи красу природи!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/016765cc886940b7a6290a78095b445c.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/b8bb881fe57c441ac31f2c2b0cc65574.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/47c39f89038b28c631d28ce7957aefef.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/14cae045fe8c2e5277af1fd3237db0af.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/e52470b28cc2d6ca83e91fddc0d5ae32.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/1c6a0fdf828fe00bcb09dc9f2f9fcb4c.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/33e0b7749b78e8f03d646e5bf18fc40d.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/eed231eca9d8f31fb3a2ab0a8957a1d9.jpg)
« повернутися