Пісочинська громада відзначила Івана Купала!

Дата: 07.07.2019 21:48

06 липня Пісочинська громада відзначала Івана Купала. Чудове дійство було проведено за підтримки голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної.

Дивовижна атмосфера доброзичливості та щирості, завдяки якої присутні почувались як одна дружня родина, відчуття радості та захоплення дійством – саме так запам’ятається це свято мешканцям та гостям нашої громади. Харизматичні ведучі Ігор Діденко та Гліб Тимошенко створювали чудовій настрій всім присутнім.  Виступи артистів та творчих колективів Березівки, Пісочина й Коротича викликали бурхливі овації, а виставка славетних майстринь громади не залишила байдужим жодного відвідувача!  Чудовими  розвагами для юного покоління стали цікава дитяча анімація та бій фарбами.

Із задоволенням та завзяттям взяли участь всі бажаючі у традиційних  стрибках через вогнище.  Талановита співачка Валерія Симулік вкотре вразила нас своїм талантом. Але  попереду гостей свята очікувало ще багато незабутніх вражень та сюрпризів.

Запальний виступ неповторної Наталії Могилевської викликав шквал емоцій: глядачі співали і танцювали разом із зіркою! Яскравою кульмінацією цього дивовижного святкового вечора став фейєрверк – гарні різнокольорові квіти та зірки розмальовували темне нічне небо. Захват і задоволення, дружне спілкування у гарній компанії – чудове свято для гарних людей!