Привітання Пісочинського селищного голови з Днем святих первоверховних апостолів Петра і Павла.
Дата: 12.07.2019 13:17
Кількість переглядів: 464
Шановні мешканці громади!
Щиро вітаю Вас з Днем святих первоверховних апостолів Петра і Павла. Я щиро бажаю Вам міцного здоров’я, миру та добробуту. Нехай святі апостоли завжди зберігають щастя у Вашому домі, а Господь дарує благословення Вам, Вашим рідним та близьким!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/2a9c817f64271c5fb46e09a05a1a23d7.jpg)
« повернутися