Увага всім!
Дата: 17.07.2019 09:52
Кількість переглядів: 460
Шановні мешканці громади!
17липня 2019 року о 14.25 години Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проведена планова технічна перевірка засобів оповіщення населення з включенням електросирен.
Уривчасте звучання електросирени означає – «УВАГА ВСІМ!» Почувши звучання електросирени, необхідно вкючити обласне телебачення (ГА:Харків) або радіомовлення (дротове або ефірне на частоті 106,1 МГц ) для прослуховування повідомлень що передаються. У подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.
Під час проведення планової технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/510b2e2eb2a01d70c6ed1e7cc64c5884.jpg)
« повернутися