Привітання з Днем народження Буракової О. П., почесного громадянина Пісочина.

Дата: 24.07.2019 07:00

Вітаємо з Днем народження Буракову Олену Петрівну, почесного громадянина Пісочина!

Шановна, дорога Олено Петрівно! Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я та бадьорого настрою. Нехай життя завжди дарує Вам радість, увагу люблячих Вас людей, нові творчі ідеї та задуми. Ми безмежно вдячні Вам за любов до нашого рідного краю! На кожному етапі свого життєвого шляху Ви безпосередньо сприяли його розвитку та процвітанню. Старша медична сестра Пісочинської дільничної лікарні, депутат Пісочинської селищної ради, талановита та неповторна майстриня - завжди відповідальна, високопрофесійна, порядна та чуйна! Бажаємо Вам, щоб кожен день був сповнений успіхом та сонячним світлом, гарними враженнями та красою оточуючого світу! Нехай злагода та добробут не залишають Вашу родину!