Дата: 26.07.2019 17:56

26 липня 2019 року відбулася XXIV сесія VII скликання Пісочинської селищної ради.  Пленарне засідання ХХІ/ сесії Пісочинської селищної ради /ІІ скликання відкрила голова Пісочинської селищної Харківського району Харківської області виборчої комісії Вільхівська О.В., яка офіційно оголосила рішення про підсумки і результати додаткових виборів депутатів від Коротичанської територіальної громади до Пісочинської селищної ради. Нагадуємо, що вибори відбулися 30 червня 2019 року. Було обрано 6 депутатів, яких було визнано депутатами Пісочинської селищної ради, це: Єгупов Борис Олександрович, Воронько Євгеній Євгенійович, Чалий Леонід Григорович, Мухітдінова Тетяна Василівна, Образцова Людмила Михайлівна, Кожемяко Олександр Михайлович.  Тепер чисельність депутатського корпусу Пісочинської селищної ради, який працюватиме на благо громади, складатиме 32 депутати.

На засіданні сесії депутатами було затверджено питання про визнання повноважень новообраних депутатів від Коротичанської територіальної громади.

Прийнято рішення про утворення на території Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області Коротичанського старостинського округу з центром в смт. Коротич, який складається з смт. Коротич, с. Новий Коротич, с. Стара Московка.

Було внесено зміни до рішення сесії Пісочинської селищної ради щодо утворення постійних комісій Пісочинської селищної ради.

На пленарному засіданні сесії депутати затвердили звіт про виконання селищного бюджету за І півріччя 2019 року.