День Хрещення Київської Русі — України.

Дата: 28.07.2019 07:00

28 липня в нашій країни відзначається  Велике свято — День Хрещення Київської Русі — України. Сьогодні православні християни вшановують пам’ять рівноапостольного князя Володимира — правителя, який у 988 році встановив християнство на Русі. В X столітті держава складалася з безлічі племен. Київський князь прагнув до об’єднання всіх слов’янських земель. Прийняття християнства зміцнило єдність країни та центральну владу (єдина віра — єдина держава — один государ).

Шановні мешканці Пісочинської громади! Вітаємо Вас зі святом – Днем Хрещення Київської Русі – України! Нехай Господь береже нашу країну та наші родини! Миру, щастя, душевного спокою, любові та добробуту! Зі святом!