Пісочинська селищна об'єднана територіальна громада

Привітання з Днем народження Штоди І.О., в.о. старости Березівського старостинського округу.

Дата: 01.08.2019 07:15

Вітаємо з Днем народження Штоду Ігоря Олександровича, в.о. старости Березівського старостинського округу!

Шановний Ігоре Олександровичу! Бажаємо Вам щасливого життя, сповненого любові, успіхів та досягнень! Ваша любов до рідного краю, мудрість, цілеспрямованість, громадська активність, безкорисливість  і добропорядність викликають  щиру повагу та захоплення! Нехай міцне здоров`я стане запорукою бадьорого настрою, а підтримка вірних друзів, злагода та добробут у родині дарують відчуття радості та задоволення. Бажаємо нових професійних звершень, які сприятимуть ще більшому розвитку та процвітанню нашої громади!