Привітання з Днем селища Березівка.

Дата: 02.08.2019 07:00

Шановні мешканці Пісочинської об’єднаної територіальної громади! Вітаємо Вас з чудовим святом – 323 річницею з дати заснування селища Березівка!

10 лютого 2018 року  Березівка та Пісочин об’єднались та створилась Пісочинська ОТГ. Відтоді ми стали єдиною дружною родиною. Наша громада  є осередком різноманітних  талантів, серед яких  і митці, й сумлінні працівники, й видатні спортсмені, й неповторні майстри.

Березівка - дивовижний край, в якому мешкають прекрасні, доброзичливі, щирі люди, найкращі представники нашої громади!

У цей святковий день ми бажаємо нашій громаді розвитку та процвітання, а її мешканцям - миру, щастя та добробуту! Зі святом!