Встановлено нові поштові скриньки в житлових будинках.
Дата: 02.08.2019 11:14
Кількість переглядів: 1115
Одним з найважливіших напрямків роботи Пісочинської селищної ради є утримання житлового фонду громади в належному санітарно-технічному стані. Так, для забезпечення комфортного проживання мешканців, надійності зберігання особистої кореспонденції встановлено нові поштові скриньки у будинках: № 4 по вулиці Квартальній, №№ 17, 19, 21, 25 по пров. Шевченка; №16 по вул. Надії та №1 по вул. Будівельників. 02 серпня планується встановлення скриньок у будинку №4 по вул. Молодіжній.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/3bdc9791c5cedea03761043081cc3002.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/58d5fdfef30062fef795fc834eea383b.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/051a340c0a12e2102eee130193e3c9a8.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/d61679b346dc7815d0add0c127589976.jpg)
« повернутися