Проведено роботи з очищення від сміття та покіс трав'яного устілу на території громади.

Дата: 03.08.2019 12:27

На замовлення Пісочинської селищної ради представниками підрядної організації проведено роботи, які забезпечують належний екологічний стан території  громади.

Згідно узгодженого графіка роботи з очищення від сміття здійснено по вулицях приватного сектору: Коцюбинського, Річна, Шкільна, Дачна, Надточіївська, Покровська, Паркова, Санаторна, пров. Київський, Новоолешківська, Ясна, Нагірна, Спортивна, Транспортна, Донська.

Незважаючи на погодні умови, ЩОДЕННО з 7:00 до 19:00 робітниками організації проводиться прибирання мікрорайонів «Надія» та «Мобіль», у тому числі території зони відпочинку (соснового бору та прибережної смуги річки Уди).

Проведено підбортовку вулиць Молодіжна, Рижовський парк.

Здійснено покіс трав’яного устілу по вул. Транспортній  (від залізничної станції  «Рижов» до будинку №183); території соснового бору мікрорайону "Мобіль", а саме доріжки у напрямку дальнього пляжу; територія селища Березівка.

03 серпня представниками організації проводиться покіс амброзії – надзвичайно небезпечної рослини, біля КЗ "ФОК «Мобіль», а також зони відпочинку - соснового бору.

Вдячні за сумлінну та добросовісну працю! Дякуємо мешканцям громади, які люблять наш рідний дім, оберігаючи  красу природи!