Привітання з Днем народження Штоди В. М., почесного громадянина селища Березівка, директора Комунального закладу «Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів".»
Дата: 04.08.2019 07:00
Кількість переглядів: 634
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/55dbb325fc6fd58beb16c8b0b06d29b2.jpg)
Вітаємо з Днем народження Штоду Віру Михайлівну, почесного громадянина селища Березівка, директора Комунального закладу «Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів»!
Шановна Віро Михайлівно! У цей святковий день прийміть наші привітання та побажання міцного здоров’я. Нехай Ваше життя буде радісним, сповненим любові та успіхів. Мудрий керівник, чуйна, надзвичайно порядна, щира та доброзичлива, Учитель з великої літери, Віра Михайлівна виховала та дала освіту не одному поколінню Березівки. Ми вдячні за Вашу самовіддану працю та любов до свого покликання! Нехай злагода та добробут у родині, підтримка колег та однодумців сприяють новим професійним звершенням на благо нашої громади!
З Днем народження!
« повернутися