Привітання з Днем народження Березняка Анатолія Івановича, почесного громадянина селища Пісочин.
Дата: 05.08.2019 08:32
Кількість переглядів: 561
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/a02d7df1499bc70a61d68ad9f42909a2.jpg)
Вітаємо з Днем народження Березняка Анатолія Івановича, почесного громадянина селища Пісочин!
Анатолій Іванович володіє багатогранним життєвим досвідом. Він розпочав свою трудову діяльність слюсарем на Харківському заводі тракторних самохідних шасі. Пройшов строкову службу в армії. Отримав вищу освіту в Харківському юридичному інституті. Активно займався спортом - грав за місцеву футбольну команду «Автомобіліст». Був направлений для служби в органах державної безпеки. Має активну громадську позицію, цінує та любить нашу громаду!
Шановний Анатолію Івановичу! У цей святковий день прийміть наші привітання та побажання міцного здоров’я та щасливого довголіття. Нехай Вас оточують люблячі, віддані люди, а в родині завжди панує любов, злагода та добробут!
З Днем народження!
« повернутися