Привітання з Днем народження Подшиваленка О.В., заступника Пісочинського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Дата: 06.08.2019 07:00

Вітаємо з Днем народження Подшиваленка Олександра Володимировича, заступника Пісочинського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради!

Професіонал надзвичайно високого рівня, який досконало розуміє нюанси своєї сфери діяльності, мудрий керівник, доброзичлива, щира людина - Олександра Володимировича  поважають та цінують оточуючі!

У цей святковий день, шановний Олександре Володимировичу, прийміть наші побажання міцного здоров`я, бадьорого настрою, а також наснаги на нові професійні звершення!

Нехай любов, злагода, затишок та добробут у родині дарують Вам відчуття задоволення та впевненості, надихаючі на підкорення нових життєвих висот, а підтримка колег та однодумців сприяє успішному втіленню всіх грандіозних задумів і планів! Радісних днів, позитивних емоцій, яскравих вражень!