Забезпечуємо належний санітарний стан території Пісочинської громади.
Дата: 07.08.2019 14:22
Кількість переглядів: 456
07 серпня проводиться покіс трав`яного устілу у сел. Рай-Оленівка. Покіс трави вкрай важливий для безпеки мешканців, адже в заростях трави водяться іксодові кліщі - переносники небезпечних захворювань. Крім того, майданчик з акуратно скошеною травою виглядає набагато привабливіше. Безпека та комфорт проживання мешканців – пріоритетний напрямок роботи Пісочинської селищної ради!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/b254ef0db2a84b973eb8ee88ab8db94d.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/c0d0632ef4f6da9cb522cdf732e0072c.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/cebfbe85581866c85802fde8018a9d3f.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/c781bb60207a845d36de817d073b9599.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/b24e0b460055ccdbdb8c9338ef616995.jpg)
« повернутися