Підготовка до нового навчального року. Пісочинський ЗДО №1.
Дата: 09.08.2019 15:27
Кількість переглядів: 509
Завдяки фінансуванню Пісочинської селищної ради в літній період у закладах дошкільної освіти громади проводяться необхідні ремонтні роботи, які забезпечують сучасні комфортні умови гармонійного розвитку та виховання наймолодших мешканців Пісочинської ОТГ.
Так, у Пісочинському ЗДО №1 проведено ремонтні роботи цоколю та входу до будівлі закладу. Для забезпечення належних санітарних умов придбано пральну машину, а для харчоблоку садочка - необхідні меблі.
Дбаємо про наших дітей – дбаємо про майбутнє!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/2fc73e5e9ef6995436f77b36b1dee790.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/73b41bf51f2eca7373d8405cb277ef2a.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/a637131c2590e10e81bdf75364ccfc02.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/c0fb25056c6dbcefd33df021b44c0ea2.jpg)
« повернутися