Арт - зустріч майстрів сучасної та традиційної вишивки. Комунальний заклад «Пісочинська публічна бібліотека».

Дата: 10.08.2019 17:43

Мистецький захід, який відбувся 10 серпня в Пісочинській публічній бібліотеці, подарував всім учасникам і відвідувачам незабутні яскраві враження. Талановиті майстрині громади представили свої неповторні експозиції. Їх досконале володіння різноманітними прийомами вишивки захоплює!  Чарівні картини, прикраси, національний український одяг і багато інших виробів вражають своєю красою! Наприкінці заходу серед майстринь була проведена лотерея. Призами стали набір для вишивки та гарна прикраса від однієї з майстринь. Не залишилися без приємних подарунків і маленькі відвідувачі бібліотеки.

Гарний спосіб провести своє дозвілля всією родиною – поринути в чудовий світ книжок, познайомитися з історією, насолодитися мистецтвом! З нетерпінням чекаємо на нові цікаві зустрічі!