Привітання з Днем народження Кузьміна А.В., почесного громадянина Пісочина.
Дата: 14.08.2019 07:10
Кількість переглядів: 484
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/e76b5e8887468e97529ea37ba8413271.jpg)
Вітаємо з Днем народження Кузьміна Анатолія Васильовича, почесного громадянина Пісочина!
Шановний Анатоліє Васильовичу! Бажаємо Вам міцного здоров`я та щасливого довголіття! Ми цінуємо Вашу активну громадську позицію та всебічне сприяння розвитку футболу в нашій громаді! Ваша доброзичливість та щире бажання допомогти людині в тяжку хвилину, значний життєвий досвід і надзвичайна порядність викликають повагу оточуючих!
Нехай добробут, любов, злагода та гарний настрій будуть постійними супутниками Вашої дружньої родини! Гарних сонячних днів, втілення всіх планів, радісних вражень від життя!
З Днем народження!
« повернутися