Привітання з Днем народження Ковриги О.Т., соціального робітника відділу по наданню соціальних послуг одиноким, непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю Пісочинської селищної ради.
Дата: 14.08.2019 07:00
Кількість переглядів: 446
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/ca2dead4cc232f92d22c6b9606ba327e.jpeg)
Вітаємо з Днем народження Ковригу Ольгу Теодорівну, соціального робітника відділу по наданню соціальних послуг одиноким, непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю Пісочинської селищної ради!
Шановна Ольго Теодорівно! Прийміть наші привітання та побажання щастя, добробуту, міцного здоров’я! Шляхетна праця, яку ви виконуєте з любов’ю та відданістю до свого покликання, безпосередньо сприяє процвітанню нашої громади! Ваша порядність, щирість та чуйність створюють гарну, позитивну ауру, що так подобається людям! Нехай у Вашому житті завжди панує любов; злагода в родині та підтримка вірних друзів дарують впевненість та наснагу на нові професійні досягнення, а успіх у всіх починаннях – відчуття впевненості та задоволення!
З Днем народження!
« повернутися