Привітання з Днем народження Науменка О.А., доглядача стадіону Комунального закладу «Пісочинський ліцей».
Дата: 14.08.2019 14:04
Кількість переглядів: 404
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/cb8df907ca0bdca7eb0c65eaa7adab33.jpg)
Вітаємо з Днем народження Науменка Олександра Андрійовича, доглядача стадіону Комунального закладу «Пісочинський ліцей»!
Шановний Олександре Андрійовичу! У цей святковий радісний день прийміть наші привітання та побажання міцного здоров`я, бадьорого настрою, наснаги на нові життєві звершення! Ваша сумлінна праця та відповідальність, сприяння розвитку футболу в Пісочинській громаді, доброзичливість і гарне почуття гумору викликають повагу й любов оточуючих. Бажаємо злагоди та добробуту в Вашій родині, вірних друзів, успішного втілення всіх задумів!
З Днем народження!
« повернутися