Роботи по забезпеченню належного екологічного стану громади.
Дата: 15.08.2019 15:37
Кількість переглядів: 363
Незважаючи на спекотні погодні умови не припиняються роботи, що забезпечують належний екологічний стан громади.
Так, згідно узгодженого графіку робітниками підрядної організації лише за останніх 4 дні було очищено від сміття наступні вулиці: Київська, Партизанська, Васильківська , Покровська, Нагорна, Транспортна, Автомобільна, Новоолешківська, Надточіївська, Курортна, Рощинська; провулки Київський і Квітневий.
Також здійснено покіс трав’яного устілу по вул. Васильківська, територій прилеглих до Свято-Василівського храму та КЗ «Пісочинська ЗОШ І-ІІІ ступенів. Неодноразово проводиться покіс території м-ну «Мобіль», у ході якого знищується небезпечна для людини рослина амброзія. При проведенні даних робіт працівниками організації враховуються побажання місцевих мешканців. Щоденно, з 07:00 до 19:00 проводиться очистка від сміття території мікрорайонів «Надія» та «Мобіль», у тому числі зони відпочинку -соснового бору та прибережної смуги річки Уди.
Вдячні представникам організації за сумлінну працю та відповідальність! Дякуємо мешканцям громади, які цінують її красу та оберігають навколишнє середовище!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/6ca299e4d2fa54046f783f5464205e1a.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/9a989802cc875c8c55dd5147bb98baf3.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/a54b499f716449fd5bbd2737f9a7584c.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/80aa4d1d50aca24e929a5d68f353582a.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/306212ed725b28469b7ce09f3c6b106c.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/0ebfaddefe42ea879480c568d69e4d9b.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/551922470bbcf9a5fbd331a32885f308.jpg)
« повернутися