Роботи по забезпеченню належного екологічного стану громади.

Дата: 15.08.2019 15:37

Незважаючи на спекотні погодні умови не припиняються роботи, що забезпечують належний екологічний стан громади.

Так, згідно узгодженого графіку робітниками підрядної організації лише за останніх 4 дні було очищено від сміття наступні вулиці: Київська, Партизанська, Васильківська , Покровська, Нагорна, Транспортна, Автомобільна, Новоолешківська, Надточіївська, Курортна, Рощинська; провулки Київський і Квітневий.

Також здійснено покіс трав’яного устілу по вул. Васильківська, територій прилеглих до Свято-Василівського храму та КЗ «Пісочинська ЗОШ І-ІІІ ступенів. Неодноразово проводиться покіс території м-ну «Мобіль», у ході якого знищується небезпечна для людини рослина амброзія. При проведенні даних робіт  працівниками організації враховуються  побажання місцевих мешканців. Щоденно, з 07:00 до 19:00 проводиться очистка від сміття території мікрорайонів «Надія» та «Мобіль», у тому числі зони відпочинку -соснового бору та прибережної смуги річки Уди.

Вдячні представникам організації за сумлінну працю та відповідальність! Дякуємо мешканцям громади, які цінують її красу та оберігають навколишнє середовище!