Привітання з Днем народження Спаса О.І., спеціаліста І категорії - землевпорядника відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Пісочинської селищної ради.
Дата: 19.08.2019 07:38
Кількість переглядів: 450
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/1d0233d51743a8c5bcd39fea248191d9.jpg)
Вітаємо з Днем народження Спаса Олександра Івановича, спеціаліста І категорії - землевпорядника відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Пісочинської селищної ради!
Понад 26 років Олександр Іванович працює землевпорядником у смт Березівка Пісочинської громади. Професіонал своєї справи, відповідальний та надійний – його сумлінна праця є взірцевою для колег. Доброзичливий, порядний, з гарним почуттям гумору він завжди прийде на допомогу людині в складній ситуації.
Шановний Олександре Івановичу! Бажаємо Вам міцного здоров`я та щасливого довголіття, любові, злагоди та добробуту в родині! Нехай люблячі, вірні Вам люди завжди дарують свою увагу та сердечне тепло! Бажаємо нових професійних досягнень на благо нашої громади.
З Днем народження!
« повернутися