Привітання з Днем народження Гапоненко Н.В., депутата Пісочинської селищної ради.
Дата: 19.08.2019 07:45
Кількість переглядів: 445
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/c8909a6fc1f905ed3fccc0a25e936b65.jpg)
Вітаємо з Днем народження Гапоненко Наталію Валентинівну, депутата Пісочинської селищної ради!
Шановна Наталіє Валентинівно! Бажаємо Вам життя, сповненого щастя, любові та успіху! Нехай здоров`я завжди буде міцним, а настрій радісним та бадьорим! Ваше бажання докладати максимум зусиль, щоб забезпечити краще життя своїх односельців, порядність, доброзичливість і чуйність викликають щире захоплення та повагу оточуючих. Нехай злагода та добробут в родині, підтримка однодумців дарують Вам задоволення та наснагу на нові звершення!
З Днем народження!
« повернутися